Építési beruházás - 601843-2019
Submission deadline has been amended by:  50395-2020
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2019/S 245-601843
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés: OSEI I. ütem
Hivatkozási szám: EKR001472202019
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
OSEI - Kivitelezési munkák
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Felújítással és átépítéssel érintett épületrészek az „A” épületszárny földszinti területe a tervrajzon megjelölt részeken, a „C” épületszárny teljes felújítása pincétől 4. emeletig tervrajzon megjelölt részek kivételével, továbbá a tetőtéri szint átépítése. A felújítással és átépítéssel érintett épületrész nettó alapterülete összesen 6944,11 m2. A magasépítési feladat tartalmazza az épületgépészeti és épületvillamossági rendszerek felújítását is, továbbá a tervdokumentáció szerinti részeken vízköddel oltó rendszer valamint orvosi gáz rendszer kivitelezését.
A felújítással érintett épületrészeken beépítésre kerül 750 m2 homlokzati nyílászáró szerkezet, 772,4 m2 vakolható hőszigetelés vékonyvakolattal ellátva, illetve 187,8 m2 mechanikai rögzítéssel elhelyezett hőszigetelés szerelt homlokzatburkolatú részeken, összesen 960,2 m2 homlokzati hőszigetelés készül.
A meglévő megmaradó épület részeken bontásra kerül 2762 m2 válaszfal, illetve a meglévő padlószerkezet burkolatai visszabontásra kerülnek az aljzatbeton felső síkjáig 6653 m2 alapterületen.
A kivitelezési munkákat a Kórház folyamatos, zavartalan működése mellett kell ellátni. Vállalkozó köteles a munkaterületet úgy használni és a beruházást úgy kivitelezni, hogy az ingatlanon az OSEI működését, a kórházi betegellátást ne zavarja vagy akadályozza.
Az ajánlattevő által a jelen építési beruházás során felhasznált termékeknek a jelen felhívásban és a dokumentációban megjelölt termékeknek, vagy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés szerint „azzal egyenértékű” termékeknek kell megfelelniük. Ajánlatkérő az építési beruházás során felhasznált „azzal egyenértékű” termék alatt a dokumentáció műszaki leírásában részletesen meghatározott termék műszaki paramétereinek mindenben megfelelő termékeket érti. Ajánlattevőnek a közbeszerzési dokumentációban szereplő anyagokat egyenértékűség érvényesítése mellett lehetősége van kiváltani.