29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 602073-2021
Submission deadline has been amended by:  267828-2022
Słowacja-Košice: Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
2021/S 230-602073
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Streda nad Bodrogom – Kanalizácia a ČOV
Numer referencyjny: SnB_08_2021_VSV
II.1.2)Główny kod CPV
45232400 Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
II.1.4)Krótki opis:
Predmetom stavebných prác je realizácia kanalizácie a ČOV na území obce Streda nad Bodrogom a Viničky. Kanalizácia bude v prevažnej časti realizovaná na miestnych komunikáciách a to zelené pásy, krajnice i spevnené časti komunikácií. Stavenisko budú tvoriť aj poľnohospodárske pozemky, prístupová cesta do ČOV, prítok do ČOV, vodovodná a elektrická prípojka, samotná ČOV a výtlak do recipientu Bodrog.
Staveniskom kanalizácie sú vedené podzemné a nadzemné vedenia, a to: vodovod, plynovod, spojové káble, NN rozvod vzdušný, miestny rozhlas, telefón. Keďže kanalizácia bude križovať uvedené podzemné vedenia a dôjde aj k súbehu s týmito vedeniami, bude potrebné rešpektovať STN 73 6005 - Priestorová úprava vedení technického vybavenia.
Lokalita ČOV je v dostatočnej vzdialenosti od súvislej bytovej zástavby. Jedná sa o ČOV s jemnobublinnou (pneumatickou) aeráciou, s úplnou stabilizáciou kalu a kompletným kalovým hospodárstvom, čomu odpovedá podľa STN 75 6401 pásmo hygienickej ochrany 100 m. Navrhovaná lokalita ČOV spĺňa požiadavky na pásmo hygienickej ochrany podľa STN 75 6401.
Navrhovaná lokalita ČOV je bez stromov. V súčasnosti sa využíva na poľnohospodárske účely. K navrhovanej lokalite ČOV je v súčasnosti prístup po poľnej ceste, ktorá sa v rámci predmetnej stavby vybuduje na cestu so spevneným bezprašným povrchom.
Prítokové potrubie odpadovej vody bude vybudované v rámci výstavby kanalizácie. Odtokové potrubie vyčistenej vody - Výtlak z ČOV bude vybudovaný v rámci výstavby objektu ČOV a bude vedené z čerpacej stanice do recipientu rieky Bodrog. Výstavba ČOV nemá vplyv na susedné stavby iných stavebníkov.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 11 640 849.56 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45252127 Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
45232152 Roboty budowlane w zakresie przepompowni
45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
39350000 Urządzenia do obróbki ścieków
II.2.4)Opis zamówienia:
Stavba pozostáva z nasledovných prevádzkových súborov:
PS 1501- Technologické zariadenie čerpacích staníc,
PS 1502 Zariadenie hrubého predčistenia a ČS na prítoku,
PS 1503 Zariadenie objektov biologického čistenia,
PS 1504 Zariadenie k doprave tlakového vzduchu,
PS 1505 Zariadenie kalojemu a mechanického odvodnenia kalu,
PS 1506 Zariadenie ČS na výtlaku z ČOV,
PS 1507 Zariadenie ČS úžitkovej vody,
PS 1508 Zariadenie na meranie v ČOV a diaľkový prenos,
PS 1509 Elektromotorická časť a náhradný zdroj el. energie;
a nasledovných stavebných objektov:
SO 1501 Stoková sieť,
SO 1502 Tlaková kanalizácia,
SO 1503 Kanalizačné prípojky,
SO 1504 Čerpacie stanice,
SO 1505 Elektrické NN prípojky k ČS,
SO 1506 Prístupová komunikácia,
SO 1507 NN prípojka k ČOV,
SO 1508 ČOV Streda nad Bodrogom,
ČSO 1508.1 Čerpacia stanica na prítoku,
ČSO 1508.2 Objekty mechanického predčistenia,
ČSO 1508.3 Objekty biologického čistenia,
ČSO 1508.4 Prevádzková budova a kalojem,
ČSO 1508.5 Studňa úžitkovej vody,
ČSO 1508.6 Vnútroareálové potrubné rozvody,
ČSO 1508.7 ČS na výtlaku z ČOV,
ČSO 1508.8 Výtlak z ČOV,
ČSO 1508.9 Vodovodná prípojka,
ČSO 1508.10 Vnútroareálové káblové rozvody,
ČSO 1508.11Vonkajšie osvetlenie,
ČSO 1508.12 Spevnená plocha, terénne a sadové úpravy,
ČSO 1508.13 Oplotenie
Gravitačné potrubia PVC DN 300 SN 12 ...... 12 529,40 m
Čerpacie šachty na stokovej sieti ...... 13 ks
Výtlačné potrubie PE100-RC DN 125 ...... 1 035,0 m
Výtlačné potrubie PE100-RC DN 100 ...... 429,0 m
Výtlačné potrubie PE100-RC DN 80 ...... 321,0 m
Výtlačné potrubie PE100-RC DN 65 ...... 1 686,0 m
Výtlačné potrubie PE100-RC DN 50 ...... 1 496,0 m
Výtlačné potrubie z ČOV:
PE100-RC DN 150 ...... 1079 m
Vodovodná prípojka do ČOV:
PE100-RC DN 80 ...... 311 m
Kanalizačné šachty PP DN 1000 ...... 315 ks
Z toho vstupné a sútokové ...... 311 ks
spádiskové ...... 4 ks
Kanalizačné prípojky (verejná časť): 660 ks ...... 4 600,70 m
Z toho PVC DN 150 657 ks ...... 4234,70 m
HDPE DN 200 3 ks ...... 366 m
Revízne kanalizačné šachty DN 400 ...... 660 ks
Elektrické NN prípojky kábelové
k čerpacím šachtám a ČOV:
celková dĺžka ...... 526,5 m
Množstvo vody odkanalizovanej za rok: ...... 165655 m3 odpad vody/rok
Trvalý záber PPFna ČOV Streda n/ Bodrogom a ČS ...... 5254 m2