Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Aanbesteding uitvoerende partijen nieuwbouw Coenecoop College Waddinxveen
Reference number: 1654802
II.1.2)Main CPV code45000000 Construction work
II.1.4)Short description:
De opdracht behelst in hoofdzaak de realisatie van de nieuwbouw van het Coenecoop college inclusief het terrein.
Voor uitvoering van het werk kiest aanbesteder ervoor om werkzaamheden voor het project door meerdere partijen te laten verrichten. In samenwerking tussen de partijen zal worden gewerkt aan het gewenste eindresultaat.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Perceel 1: Bouwkundige werken
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice
Perceel 2: Werktuigbouwkundige installaties
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)45350000 Mechanical installations
Perceel 3: Elektrotechnische installaties
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)45310000 Electrical installation work