Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Halászati bemutató és Madárszínház
Hivatkozási szám: EKR001229972021
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Ajánlatkérő a Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság védett területén kíván létrehozni egy közel 506 m2 alapterületű pince + földszint + emelet kialakítású madármegfigyelőt és az épülethez kapcsolódó egy a halastóból leválasztott, bukóperemmel ellátott emelt szintű kb. 600 m2 területen belül vízgépészettel ellátott medencét.
Az érintett, Hortobágy 02759/2 és 02759/4 hrsz-ú és a kapcsolódó ingatlanok országos jelentőségű védett természeti területek a Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság védettségének fenntartásáról szóló 131/2007. (XII. 27.) KvVM rendelet alapján, valamint a Natura 2000 hálózat részét képezi az európai közösségi jelentőségű természetvédelmi rendeltetésű területekkel érintett földrészletekről szóló 14/2010. (V. 11.) KvVM rendelet alapján a Hortobágy kiemelt jelentőségű természetmegőrzési terület (HUHN20002) és a Hortobágy különleges madárvédelmi terület (HUHN10002) részeként.
VI. szakasz: Kiegészítő információk