There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 602743-2021
Submission deadline has been amended by:  666968-2021
Poland-Piekary Śląskie: Surgical gloves
2021/S 230-602743
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa wyrobów medycznych - V
Reference number: SZP.270-53/2021
II.1.2)Main CPV code
33141420 Surgical gloves
II.1.4)Short description:
1) Przedmiot zamówienia stanowią dostawy na zamówienie Zamawiającego wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich 41-940 Piekary Śląskie ul. Bytomska 62.
a) przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części dalej zwane „Pakietami”, Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na całe pakiety szczegółowo opisane w załączniku nr 1a do SWZ:
Pakiet nr 1 – Rękawice RTG;
Pakiet nr 2 – Rękawice chirurgiczne lateksowe;
Pakiet nr 3 – Rękawice chirurgiczne bezlateksowe;
Pakiet nr 4 – Rękawice chirurgiczne specjalne;
Pakiet nr 5 – Rękawice chirurgiczne podwójne;
Pakiet nr 6 – Rękawice nitrylowe do podajników;
Pakiet nr 7 – Rękawice diagnostyczne lateksowe i nitrylowe;
b) Zamawiający nie ogranicza liczby części, w zakresie których wykonawca może złożyć ofertę, ani nie wskazuje maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy;
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pakiet nr 1
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
) Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie, według bieżących potrzeb Zamawiającego, partiami na podstawie otrzymanego zamówienia od Zamawiającego przez okres 36 miesięcy od daty obowiązywania umowy, bądź do momentu wyczerpania przewidzianych ilości produktów określonych w załączniku nr 1a do SWZ, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. Zamawiający zastrzega możliwość wykorzystania wartości umowy na poziomie 25%.
3) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
CZAS DOSTAWY
• czas dostawy - do 3 dni roboczych;
• dostawy "pilne" – jeden dzień roboczy;
DOSTAWA I SKŁADOWANIE TOWARU
• towar należy dostarczyć do apteki i składować w miejscu wskazanym przez pracownika apteki szpitalnej;
REKLAMACJE
• reklamacje ilościowe, asortymentowe muszą być rozpatrzone w terminie trzech dni roboczych;
• - reklamacje cenowe muszą być rozpatrzone w terminie trzech dni roboczych;
WYMAGANIA DLA PRODUKTÓW OFEROWANYCH
• każde opakowanie jednostkowe musi posiadać oznaczenie nazwy produktu,
kodu produktu jeżeli taki istnieje, nazwy podmiotu odpowiedzialnego, serii, daty ważności,
• wymagane są oznaczenia, instrukcje obsługi , ulotki w języku polskim
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru określają:
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1a do SWZ,
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
1) W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne posłużenie się powyższymi wskazaniami, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważny”. Zamawiający wskazuje w opisie przedmiotu zamówienia kryteria stosowane w celu oceny równoważności.
2) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 - 6 Ustawy, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku wykonawca załączy do oferty wykaz zaproponowanych rozwiązań równoważnych wraz z ich opisem lub wskazaniem właściwych norm.
3) W przypadku, kiedy Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia określa dopuszczalny margines tolerancji lub minimalny zakres wymaganych parametrów technicznych – parametry oferowanych materiałów winny mieścić się we wskazanych przez Zamawiającego w załączniku nr 1a do SWZ przedziałach i zakresach tolerancji pod rygorem odrzucenia oferty.
Pakiet nr 2
Lot No: 2
Pakiet nr 3
Lot No: 3
Pakiet nr 4
Lot No: 4
Pakiet nr 5
Lot No: 5
Pakiet nr 6
Lot No: 6
Pakiet nr 7
Lot No: 7