Supplies - 602846-2021
Submission deadline has been amended by:  19269-2022
Czechia-Brno: Disposable gloves
2021/S 230-602846
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Vyšetřovací rukavice
Reference number: 82/2021
II.1.2)Main CPV code
18424300 Disposable gloves
II.1.4)Short description:
Předmětem veřejné zakázky jsou opakované dodávky vyšetřovacích rukavic na základě dílčích objednávek po dobu 2 let dle níže uvedené specifikace.
Rukavice musí být vysoce elastické, pevné, s dotekovou citlivostí, povrch prstů texturovaný, umožňující dobrý úchop, hypoalergenní, nepropustné.
Latexové rukavice s nižšími hladinami latexových proteinů.
Tvar rukavic plochý s rolovaným okrajem, pravolevé.
Testovaná úroveň G1, nepropustnost AQL ≤ 1,5, dle normy ČSN EN 455-1.
Jednoduše vytažitelné jednou rukou z primárního obalu, nesmí být slepené.
Jednotlivé balení bude označeno CE s číslem notifikované osoby, budou uvedeny piktogramy v souladu s uvedenými normami, materiál, velikost a výrobce.
Exspirace min. 2 roky od dodání.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 31 174 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Nitrilové pevnost 6N
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Předpokládaná spotřeba kusů za 2 roky 7 000 000
Minimální pevnost 6N
Délka rukavic ± 5 mm 240 mm
Velikost XS, S, M, L, XL
Maximální balení 200ks
Nitrilové pevnost 9N
Lot No: 2
Minimální pevnost 9N
Nitrilové LONG
Lot No: 3
Předpokládaná spotřeba kusů za 2 roky 200 000
Délka rukavic ± 5 mm 290 mm
Velikost S, M, L
Maximální balení 100ks
Latexové nepudrované
Lot No: 4
Předpokládaná spotřeba kusů za 2 roky 2 500 000
Latexové HIGH RISK LONG
Lot No: 5
Předpokládaná spotřeba kusů za 2 roky 40 000
Maximální balení 50ks