II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Suministro de equipos de bombeo y cuadros eléctricos para estaciones de bombeo de agua residual (EBARs) directas a las depuradoras (EDARs) con características técnicas más avanzadas, con posibilidad de trabajar conjuntamente con equipos de regulación de velocidad, mejorando el control de caudal deseado, aumentando rendimientos y reduciendo los consumos energéticos.
Numer referencyjny: 982_LAS_SU_1019
II.1.2)Główny kod CPV42122130 Pompy wodne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 391 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 3
Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi: 3
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
LOTE 1: Bombas inmergidas para agua residual con prerrotación
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42122130 Pompy wodne
31214500 Elektryczne tablice rozdzielcze
42122000 Pompy
42122220 Pompy ściekowe
43134100 Pompy zanurzeniowe
II.2.4)Opis zamówienia:
LOTE 2: Bombas sumergidas para agua residual sin prerrotación
Część nr: 2
LOTE 3: Cuadro eléctricos
Część nr: 3