2. Wszędzie, gdzie w treści ogłoszenia użyto wyrażeń "Ustawa” lub "Ustawa PZP" lub "PZP należy przez to rozumieć - ustawę z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. poz. 2019 ze zm.),
5. Zamawiający dopuszcza zmianę treści umowy zgodnie z uregulowaniami zawartymi w Istotnych Postanowieniach Umowy stanowiącymi integralny element SWZ (części II.1 i II.2 SWZ).