Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка на хранителни среди, консумативи и реактиви за Отделение микробиологична лаборатория при УМБАЛ „Света Анна” – София АД
II.1.2)Main CPV code33694000 Diagnostic agents
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 42 384.60 BGN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Реактиви и консумативи за апарат mini API
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
Консуматив Cristal Panel Viever
Lot No: 3