Aankondiging van een wijziging
Wijziging van een opdracht/concessieovereenkomst gedurende de looptijd ervan
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ηλεκτρονικός, ανοικτός διεθνής διαγωνισμός, προμήθειας πουλερικών, βοείου κρέατος, χοιρινού κρέατος, γάλακτος εβαπορέ, βρεφικών τροφών, οσπρίων, ρυζιού, ζυμαρικών, ειδών παντ/λείου, πελτέ ντομάτας κ.ά., για Τ.Ε.Β.Α..
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 14
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15411110 Olijfolie