Supplies - 603046-2021
Czechia-Ústí nad Labem: Diagnostic agents
2021/S 230-603046
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ZUUL - dodávka diagnostik pro detekci SARS-CoV-2 pomocí qRT-PCR 2022
II.1.2)Main CPV code
33694000 Diagnostic agents
II.1.4)Short description:
postupná dodávka diagnostických přípravků pro činnost klinických laboratoří zadavatele spojených s vyšetřením SARS-CoV-2 podle jeho aktuální potřeby, na jeho pracoviště v rozsahu a kvalitě podle specifikace
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 10 600 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Detekce SARS-CoV-2 - screen
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
postupná dodávka diagnostických přípravků pro činnost klinických laboratoří zadavatele spojených s vyšetřením SARS-CoV-2 - screeningové vyšetení
Detekce SARS-CoV-2 - diskriminace
Lot No: 2
postupná dodávka diagnostických přípravků pro činnost klinických laboratoří zadavatele spojených s vyšetřením SARS-CoV-2 - diskriminační testy