II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych
Numer referencyjny: NZZ/61/P/21
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych, w zakresie 61 grup.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33617000 Dodatki mineralne
II.2.4)Opis zamówienia:
Grupa 1 – Związki mineralne
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33613000 Środki przeczyszczające
Grupa 2 – Leki przeczyszczające
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33616000 Witaminy
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33610000 Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu
Grupa 5 – Leki poprawiające trawienie
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33615100 Insulina
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33692200 Produkty do żywienia pozajelitowego
Grupa 7 – Żywienie pozajelitowe
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141800 Wyroby stomatologiczne
Grupa 8 – Preparaty stomatologiczne
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi
Grupa 9 – Leki przeciwzakrzepowe hamujące agregację płytek
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Grupa 10 – Leki przeciwzakrzepowe: Heparyny drobnocząsteczkowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33621300 Preparaty przeciw anemii
Grupa 11 – Niedokrwistość
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Grupa 12 – Dożylne roztwory uzupełniające inne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33622800 Środki aktywne wobec układu reninoangiotensyny
Grupa 13 – Leki działające na układ Renina-Angiotensyna
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33622300 Środki moczopędne
Grupa 14 – Leki moczopędne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33622200 Środki przeciw nadciśnieniu
Grupa 15 – Leki obniżające ciśnienie krwi
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Grupa 16 – Leki urologiczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33642000 Ogólnoustrojowe preparaty hormonalne, z wyłączeniem hormonów płciowych
Grupa 17 – Hormony tylnego płata przysadki
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Grupa 18 – Hormony tylnego płata przysadki
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33631400 Antybiotyki i środki chemoterapeutyczne do użytku dermatologicznego
Grupa 19 – Antybiotyki aminoglikozydowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33690000 Różne produkty lecznicze
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
Grupa 22 – Leki przeciwgrzybicze działające ogólnie
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33651400 Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego
Grupa 23 – Leki przeciwwirusowe działające ogólnie
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33651600 Szczepionki
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33652100 Środki przeciwnowotworowe
Grupa 25 – Antymetabolity
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
Grupa 26 – Antybiotyki cytostatyczne i substancje o podobnym działaniu
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33652300 Środki immunosupresyjne
Grupa 27 – Leki hamujące układ odpornościowy – selektywne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28
Grupa 28 – Pozostałe leki przeciwnowotworowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
Grupa 29 – Pozostałe leki przeciwnowotworowe – związki platyny
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30
Grupa 30 – Pozostałe leki przeciwnowotworowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 31
Grupa 31 – Leki przeciw dnie moczanowej
II.2.1)Nazwa:Część nr: 32
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33632200 Środki rozluźniające mięśnie
Grupa 32 – Środki zwiotczające mięśnie działające ośrodkowo i obwodowo
II.2.1)Nazwa:Część nr: 33
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33632100 Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne
Grupa 33 – Leki wpływające na mineralizację kości – bisfosfoniany
II.2.1)Nazwa:Część nr: 34
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33670000 Środki lecznicze dla układu oddechowego
Grupa 34 – Leki przeciwastmatyczne ( stosowane w chorobach obturacyjnych dróg oddechowych)
II.2.1)Nazwa:Część nr: 35
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33661500 Neuroleptyki
Grupa 35 – Leki psychotropowe (psycholeptyczne)
II.2.1)Nazwa:Część nr: 36
Grupa 36 – Leki psychotropowe (psycholeptyczne)
II.2.1)Nazwa:Część nr: 37
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33661300 Środki przeciwepileptyczne
Grupa 37 – Leki przeciwpadaczkowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 38
Grupa 38 – Leki przeciwpadaczkowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 39
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33674000 Preparaty przciwkaszlowe i przeciwko przeziębieniom
Grupa 39 – Leki stosowane w kaszlu i w przeziębieniach
II.2.1)Nazwa:Część nr: 40
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33662100 Środki oftalmologiczne
Grupa 40 – Leki oftalmologiczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 41
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15882000 Produkty dietetyczne
Grupa 41 – Preparaty dietetyczne i odżywki
II.2.1)Nazwa:Część nr: 42
Grupa 42 – Preparaty dietetyczne i odżywki
II.2.1)Nazwa:Część nr: 43
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33694000 Czynniki diagnostyczne
Grupa 43 – Środki diagnostyczne różne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 44
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33680000 Wyroby farmaceutyczne
Grupa 44 – Substancje recepturowe, podstawy do maści, czopki i inne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 45
Grupa 45 – Substancje recepturowe, podstawy do maści, czopki i inne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 46
Grupa 46 – Substancje recepturowe, podstawy do maści, czopki i inne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 47
Grupa 47 – Substancje recepturowe, podstawy do maści, czopki i inne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 48
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141110 Opatrunki
Grupa 48 – Opatrunki jałowe miękkie, wysokochłonne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 49
Grupa 49 – Opatrunki wchłanialne, hemostatyczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 50
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33140000 Materiały medyczne
Grupa 50 – Chłonne gąbki o działaniu hemostatycznym
II.2.1)Nazwa:Część nr: 51
Grupa 51 – Opatrunki jałowe – hydrokoloidowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 52
Grupa 52 – Opatrunki jałowe hydrokoloidowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 53
Grupa 53 – Opatrunki jałowe przeciwbakteryjne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 54
Grupa 54 – Opatrunki jałowe miękkie, wysokochłonne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 55
Grupa 55 – Materiały medyczne różne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 56
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33697100 Preparaty do lewatywy
Grupa 56 – środki antyseptyczne i odkażające
II.2.1)Nazwa:Część nr: 57
Grupa 57 – Materiały medyczne różne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 58
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33185300 Implanty otolaryngologiczne
Grupa 58 – Elastomer do implantacji fałdu głosowego
II.2.1)Nazwa:Część nr: 59
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33711500 Produkty do pielęgnacji skóry
Grupa 59 – Preparaty do pielęgnacji skóry
II.2.1)Nazwa:Część nr: 60
Grupa 60 – Materiały medyczne różne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 61
Grupa 61 – Leki urologiczne