Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Content Services Platform
Referentienummer: UTP/800490
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4)Korte beschrijving:
De Tweede Kamer zoekt een leverancier die een volwaardig CSP kan leveren, projecten begeleidt en de Tweede Kamer adviseert ten aanzien van de inrichting van het platform, het testen, het opleiden, de migratie, de uitrol en de nazorg.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteit / Weging: 0
Prijs - Weging: 0