Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava laboratorijske opreme za CEKOM 3LJ – uređaj br. 3.
Referentni broj: VV – 03/21
II.1.2)Glavna CPV oznaka38430000 Aparati za detekciju i analizu
II.1.4)Kratak opis:
Nabava uključuje dobavu, dostavu instalaciju uređaja, testiranje, puštanje u rad dostavljene opreme te obuku osoblja naručitelja koje će koristiti navedenu opremu.
Ponuditelj se obvezuje isporučiti predmet nabave koji je u skladu sa specifikacijama iz Priloga 2. te svim pozitivnim propisima i normama koje reguliraju to područje
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 763 528.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a38430000 Aparati za detekciju i analizu
42215000 Strojevi za industrijsku pripremu ili proizvodnju hrane ili pića
33191100 Sterilizator
38416000 pH metri
48900000 Razni programski paketi i računalni sustavi
II.2.4)Opis nabave:
Nabava laboratorijske opreme CEKOM 3LJ – uređaj br. 3.Nabava uključuje dobavu, dostavu instalaciju uređaja, testiranje, puštanje u rad dostavljene opreme te obuku osoblja naručitelja koje će koristiti navedenu opremu.