Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Roboty budowlane - 603414-2020
Submission deadline has been amended by:  21413-2021
Polska-Lublin: Roboty w zakresie budowy dróg
2020/S 244-603414
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Projekt i budowa obwodnicy Chełma w ciągu drogi ekspresowej S12.
Numer referencyjny: O.LU.D-3.2410.3.2020.mc
II.1.2)Główny kod CPV
45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest projekt i budowa obwodnicy Chełma w ciągu drogi ekspresowej S12, długości ok 13,63 km.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45100000 Przygotowanie terenu pod budowę
45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112000 Roboty w zakresie usuwania gleby
45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45221000 Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej
45221120 Roboty budowlane w zakresie wiaduktów
45231000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233000 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233125 Roboty budowlane w zakresie węzłów drogowych
45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
45340000 Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71330000 Różne usługi inżynieryjne
71350000 Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne
71510000 Usługi badania terenu
II.2.4)Opis zamówienia:
Zamówienie polega na wykonaniu prac projektowych, wykonaniu robót budowlanych w zakresie: drogi ekspresowej, przebudowy dróg kolidujących z planowaną drogą ekspresową, budowa dodatkowych jezdni, miejsc do ważenia pojazdów, wykonanie pasów utwardzeń terenu na potrzeby utrzymania drogi ekspresowej, obiektów inżynierskich, przepustów, chodników, ścieżek rowerowych, systemu odwodnienia korpusu drogowego, sieci melioracyjnej, drenażu melioracyjnego, istniejących cieków, istniejących rzek i rowów, urządzeń ochrony środowiska, ekranów akustycznych, ekranów przeciwolśnieniowych, infrastruktury związanej i niezwiązanej z drogą, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, systemu zarządzania ruchem, oświetlenia drogowego, ogrodzenia drogi, robót rozbiórkowych, wycinki drzew, nasadzeń zieleni oraz przygotowaniu dokumentacji i uzyskaniu wymaganych decyzji pozwalających na prawidłowe użytkowanie drogi.