Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:Referenčna številka dokumenta: OJ/2019/RMC/10538
II.1.2)Glavna koda CPV85100000 Zdravstvene storitve
II.1.4)Kratek opis:
Predmet naročila je zagotovitev zdravstvenih storitev za osebje ECDC.
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV85121000 Storitve zdravniških ordinacij
85147000 Zdravstvene storitve v podjetjih
II.2.4)Opis javnega naročila: