Det glæder os at kunne fortælle, at den nye version af TED-portalen bliver lanceret den 29. januar 2024 (skal bekræftes!) Er du interesseret i at få information om de nye funktioner og forbedringer og fordelene for brugerne? Gå ind og læs vores artikel – så bliver du klogere på det hele.
Der er i øjeblikket nogle fejl, der påvirker den måde, bekendtgørelser om e-formularer vises på. Vi arbejder på at løse problemet. Indtil det er løst, kan du finde mere information og vejledning på vores særlige side om problemet.
Tilmelding er åben til vores 4. workshop med TED-genbrugere, den 14. december 2023
Tjenesteydelser - 604359-2019
Danmark-København: Teknisk inspektion og prøvning
2019/S 245-604359
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter – forsyningsvirksomhed
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Sporsænkning ifm. forberedende arbejder til elektrificeringsprogrammet Fa-Ar
Sagsnr.: NA0046
II.1.2)Hoved-CPV-kode
71630000 Teknisk inspektion og prøvning
II.1.4)Kort beskrivelse:
Udbud af 2 sporsænkninger samt option på en tredje sporsænkning. Projekterne skal alle gennemføres i sommeren 2020.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: