Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
A03.47.2021 Levering Hardware en AV middelen
Reference number: A03.47.2021
II.1.2)Main CPV code30200000 Computer equipment and supplies
II.1.4)Short description:
De huidige raamovereenkomsten voor de levering van Hardware lopen af. Omdat ook de komende jaren behoefte aan hardware zal blijven bestaan is het nodig om opnieuw raamovereenkomsten te sluiten. Met het opnemen van een perceel voor AV middelen wordt de scope van de aanbesteding uitgebreid ten opzichte van voorgaande jaren. De reden hiertoe is dat op hoofdlijnen dezelfde randvoorwaarden gelden voor de levering van hardware en AV middelen. Daarom is het efficiënt om beide raamovereenkomsten te sluiten door middel van één aanbesteding.