Ogłoszenie o profilu nabywcy
Niniejsze ogłoszenie odnosi się do następującej publikacji: Wstępne ogłoszenie informacyjne
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Suministro de bombas y grupos hidráulicos
Numer referencyjny: BOMBAS.
II.1.2)Główny kod CPV42122130 Pompy wodne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42122210 Układy hydrauliczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Suministro de bombas y grupos hidráulicos.