Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Finavia Oyj:n Uusiutuvan polttoöljyn hankinta Lapin lentoasemille
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09135000 Heizöle - MA10
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Finavia Oyj:n Uusiutuvan polttoöljyn hankinta Lapin lentoasemille.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Toimitettavan tuotteen speksit ja toimitukseen liittyvät kriteerit löytyvät hankinnan kohteen kuvauksessa (Liite 1).
Hankintailmoitus – erityisalat
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/25/EU
I kohta: Hankintayksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi09135000 Polttoöljyt - MA10
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvo
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: