Supplies - 6054-2022
Czechia-Rokycany: District heating
2022/S 005-006054
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
VÝROBA TEPLA A ZÁSOBOVÁNÍ TEPLEM A ELEKTŘINOU, REVITALIZACE KOTELNY V ROKYCANSKÉ NEMOCNICI, a.s.
Reference number: CN/188/CN/21
II.1.2)Main CPV code
09323000 District heating
II.1.4)Short description:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka tepla (tepelné energie) a částečně elektrické energie po dobu 15ti let.
Součástí předmětu zakázky je demolice stávající budovy výměníku, výstavba nové budovy kotelny na půdorysu budovy výměníku, dodávka nového zdroje tepla a kogenerační jednotky.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 116 000 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: