Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.2)Hoved-CPV-kode90460000 Tømning af sivebrønde eller septiktanke
II.1.4)Kort beskrivelse:
Tømning af septiktanke på Bornholm
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Tømning af septiktanke på Bornholms Regionskommune