Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 606286-2020
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2020/S 245-606286
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Krestmegállapodás II.
Hivatkozási szám: EKR000845182020
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a zalaegerszegi járműipari tesztpálya létrehozására irányuló fejlesztés megvalósításához szükséges kivitelezési feladatok ellátására (II.1. ütem).
A jelen beszerzés tárgyát az alábbi pályaelemekkel kapcsolatos építési munkák elvégzése képezi:
1. Autópálya (RR-MWY) SLA, SLB, SLC, SLD, SLE, BPR, és CRB utek, valamint B2 j. hídműtárgy és RBC1 és RBC2 körforgalmak
2. Smart city zone - CAV
3. Nyugati bekötőút (RR-CRW)
4. Országúti szakaszok rual roads (RR-RRX, RR-HWY, RR-RRS)
5. Szervízút – SR II, és III/I szakaszok
6. Kis-sebességű kezelhetőségi pálya - low-speed handling course (HC-LS)
7. ADAS felület
8. Dombok modul
9. Egyetemi tesztpálya
10. Szürke zóna
11. CR_connecting_roads
12. Könnyűszerkezetes tesztcélú épületek:
a. Smart city álfalak
b. Smart city Logistic Yard
c. Smart city prototípus tároló
d. Smart city raktár
e. Üzemanyagtöltő állomás útépítési munkái
13. Vízrendezési feladatok
a. 1/5 északi övárok
b. 2/5 keleti kivezetés
c. 3/5 keleti kivezetés
d. HSO_előrehozott_vízépítés
e. Déli tó rendezése
f. DP bukótér víztelenítése
g. Nyugati_tó_fenékürítő
14. További egyéb építmények
Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőt, hogy a konzultáció tárgyát képező szerződés teljesítéséhez rendelkezésre álló anyagi fedezet összege: nettó 11 000 000 000,- forint.
A beszerzés tárgya az egyéb közbeszerzési dokumentumokban részletesebben meghatározásra kerül.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45111230 Talajstabilizálási munka
45111240 Talajvíz-elvezetési munka
45111290 Közmű-előkészítési munka
45111291 Terepkialakítási munka
45112000 Földkitermelési és talajmozgatási munka
45112210 Termőföld-felszedési munka
45112300 Feltöltési és talaj-visszanyerési munka
45112400 Földkiemelési munka
45112700 Tereprendezési munkák
45221200 Alagutak, aknák és aluljárók építése
45223000 Szerkezetek építése
45223300 Parkolóhely, pihenőhely építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45231400 Erősáramú vezeték építése
45232330 Antenna felállítása
45232450 Vízelvezető rendszer építése
45233128 Körforgalom építése
45233200 Különféle útburkolatok
45233300 Autópályák, közutak, utcák és gyalogutak alapozása
45247270 Víztároló építése
45315300 Villamos hálózati szerelés
45315700 Kapcsolóállomás szerelése
45316000 Megvilágító- és jelzőrendszerek szerelése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Vállalkozási szerződés a zalaegerszegi járműipari tesztpálya létrehozására irányuló fejlesztés megvalósításához szükséges kivitelezési feladatok ellátására (II/1. ütem).
6. Kis-sebességű kezelhetőségi pálya – low-speed handling course (HC-LS)
Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőt, hogy a konzultáció tárgyát képező szerződés teljesítéséhez rendelkezésre álló anyagi fedezet összege: nettó 11 000 000 000 HUF.