Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Szolgáltatások - 606486-2023
Magyarország-Budapest: IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
2023/S 194-606486
Ajánlati/részvételi felhívás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
BIIR interfész üzemeltetése és fejlesztése 2023
Hivatkozási szám: EKR001706082023
II.1.2)Fő CPV-kód
72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
II.1.4)Rövid meghatározás:
BIIR interfész alkalmazás üzemeltetése és fejlesztése 24 hónapra 2023.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyertes ajánlattevő feladatát képezi az interfész alkalmazás, valamint az oktatási-, és tesztkörnyezet teljes körű üzemeltetése, az üzemeltetés során felmerült és a felhasználók, valamint az ügyfelek által bejelentett problémák kezelése, alkalmazás rendszergazdai feladatok elvégzése, üzemeltetés-folytonosság biztosítása az ajánlatkérő számára. Az üzemeltetési feladatokat a szerződés hatályba lépésének napjától számított 24 (huszonnégy) hónap időtartamban kell ellátni.
Nyertes ajánlattevő a fejlesztési feladatokat a szerződés időbeli hatálya alatt maximum 1 000 fejlesztői keretóra mértékéig köteles ellátni. A fejlesztési feladatokat a legtöbb esetben jogszabályváltozás indukálja, melyeknek a jogszabályban foglalt határidőig történő megvalósítása kiemelt prioritást élvez. Ajánlatkérő a szerződés teljesítése során azonosított, majd specifikált fejlesztéseket egyedi megrendelésben közli ajánlattevővel. Ajánlatkérő 700 fejlesztői keretóra lehívására vállal kötelezettséget.
Rendelkezésre állás paraméterei munkanapokon: H-P, 09:00-17:00 (munkaidő), 1 fő
Az alkalmazásfejlesztés C/C++, és JAVA 8 programozási nyelvekben íródott rendszerekben történik.
A feladatokat részletesen a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Mennyiség: 11 000 felhasználó, maximum 1 000 fejlesztői keretóra.