II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa na potrzeby apteki produktów leczniczych, wyrobów medycznych, produktów biobójczych, kosmetyków, surowców do receptury, drobnocząsteczkowych pochodnych heparyny, środków spożywczych (...)
Referenznummer der Bekanntmachung: A.I.271.1.15.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33690000 Varia
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa na potrzeby apteki produktów leczniczych, wyrobów medycznych, produktów biobójczych, kosmetyków, surowców do receptury, drobnocząsteczkowych pochodnych heparyny, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: hhttps://www.kcr.pl/zamowienia-publiczne-2021-2 - „strona internetowa prowadzonego postępowania”. Zamówienie publiczne udzielane jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego, z zastosowaniem tzw. "procedury odwróconej" opisanej w art. 139 Pzp. Wadium w postępowaniu nie jest wymagane.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 250 883.36 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część 1/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33690000 Varia
33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część 1/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych;. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 2/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Los-Nr.: 2
Część 2/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 3/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Los-Nr.: 3
Część 3/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 4/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Los-Nr.: 4
Część 4/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 5/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne.
Los-Nr.: 5
33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
Część 5/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 6/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne.
Los-Nr.: 6
Część 6/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 7/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Los-Nr.: 7
Część 7/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 8/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny i produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Los-Nr.: 8
Część 8/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny i produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 9/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Los-Nr.: 9
Część 9/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 10/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych, surowce do receptury, wyroby medyczne, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia.
Los-Nr.: 10
Część 10/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych, surowce do receptury, wyroby medyczne, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 11/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny.
Los-Nr.: 11
Część 11/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 12/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny.
Los-Nr.: 12
Część 12/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 13/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych
Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
33690000 Varia
33741300 Handdesinfektionsmittel
33711740 Mundwasser
Część 13/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 14/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze.
Los-Nr.: 14
Część 14/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 15/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze.
Los-Nr.: 15
33692000 Arzneimittellösungen
Część 15/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 16/ Produkty lecznicze.
Los-Nr.: 16
Część 16/ Produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 17/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze.
Los-Nr.: 17
Część 17/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 18/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Los-Nr.: 18
Część 18/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 19/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Los-Nr.: 19
Część 19/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 20/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze oraz kosmetyki.
Los-Nr.: 20
Część 20/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze oraz kosmetyki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
33141128 Suturnadeln
Część 21/ Szwy, w tym: zadanie A - Szew niewchłanialny - syntetyczny pleciony poliestrowy powlekany silikonem; zadanie B - wosk kostny,do hemostazy,przy krwawieniu z kości w formie płatków; zadanie C - Szwy wchłaniane - plecione wykonane z kopolimeru 90% glikolidu i 10% L-laktydu powlekany kopolimerem oraz stearynianem wapnia. Okres podtrzymywania tkankowego po 14 dniach od zaimplantowania powyżej 70% początkowej siły podtrzymywania, o całkowitym okresie wchłaniania szwu do 70 dni; zadanie D - Szwy wchłaniane – Syntetyczny monofilament o długim okresie wchłaniania (180 – 210 dni) i przedłużonym okresie podtrzymywania tkankowego, po 28 dniach powyżej 50 % początkowej siły podtrzymywania tkankowego; zadanie E - Szwy wchłaniane - plecione wykonane z kopolimeru 90% glikolidu i 10% L-laktydu powlekany kopolimerem oraz stearynianem wapnia. Okres podtrzymywania tkankowego po 14 dniach od zaimplantowania powyżej 70% początkowej siły podtrzymywania, o całkowitym okresie wchłaniania szwu do 70 dni. Pokryte środkiem antybakteryjnym; zadanie F - Szwy niewchłanialne - syntetyczny monofilament wykonany z polipropylenu i polietylenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Część 22/ Hemostatyki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 23/ Materiały opatrunkowe
Los-Nr.: 23
33141114 Verbandmull
Część 23/ Materiały opatrunkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 24/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych
Los-Nr.: 24
Część 24/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 25/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze oraz kosmetyki
Los-Nr.: 25
33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Część 25/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze oraz kosmetyki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.