II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa blachy ze stali węglowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 273-3
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101159
II.1.2)CPV-Code Hauptteil14622000 Stahl
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa blachy ze stali węglowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 273-3.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Der öffentliche Auftraggeber behält sich das Recht vor, Aufträge unter Zusammenfassung der folgenden Lose oder Losgruppen zu vergeben:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania). Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi 18.
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14622000 Stahl
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis
Zadanie nr 2 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 2
Zadanie nr 3 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 3
Zadanie nr 4 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 4
Zadanie nr 5 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 5
Zadanie nr 6 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 6
Zadanie nr 7 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 7
Zadanie nr 8 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 8
Zadanie nr 9 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 9
Zadanie nr 10 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 10
Zadanie nr 11 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 11
Zadanie nr 12 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 12
Zadanie nr 13 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 13
Zadanie nr 14 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 14
Zadanie nr 15 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 15
Zadanie nr 16 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 16
Zadanie nr 17 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 17
Zadanie nr 18 - Blacha g/walcowana
Los-Nr.: 18