Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
(2019-TIC-117) Telekomunikacijų įrenginiai ir priedai
Reference number: (2019-TIC-117)
II.1.2)Main CPV code32500000 Telecommunications equipment and supplies
II.1.4)Short description:
(2019-TIC-117) Telekomunikacijų įrenginiai ir priedai.
Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) pirkimo objekto dalis:
I Pirkimo objekto dalis – Duomenų perdavimo tinklo įranga;
II Pirkimo objekto dalis – Duomenų perdavimo tinklo saugumo įrenginiai.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
I Pirkimo objekto dalis – Duomenų perdavimo tinklo įranga
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)32500000 Telecommunications equipment and supplies
II.2.4)Description of the procurement:
Prekių kiekio nustatymo būdas: Prekių, įskaitant Susijusias prekes, kiekis išreiškiamas maksimalia jų įsigijimui skirtų lėšų suma (Preliminariosios sutarties SD 2.1. punktas).
II Pirkimo objekto dalis – Duomenų perdavimo tinklo saugumo įrenginiai
Lot No: 2