В момента има проблем с показването на URL адреси в обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по неговото отстраняване. Като временно решение ви предлагаме да изтривате запетаята (или друг специален знак), която се появява в края на URL адреса. Извиняваме се за неудобството.
Доставки - 607162-2020
България-София: Пощенски пликове
2020/S 245-607162
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Национален статистически институт
II.1.2)Основен CPV код
30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
Обществена поръчка по реда на чл. 82, ал. 3 от ЗОП с предмет „Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Национален статистически институт“ по рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г. на ЦОП.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Национален статистически институт по рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г. на ЦОП.