Nos complace anunciar que la nueva versión del portal TED se desplegará el 29 de enero de 2024 (fecha indicativa aún por confirmar). ¿Le interesa descubrir las nuevas funcionalidades, mejoras y repercusiones para los usuarios? Le invitamos a visitar nuestro artículo y a encontrar más información sobre los principales cambios y nuevas funcionalidades.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Está abierta la inscripción a nuestro cuarto taller para reutilizadores de datos de TED el 14 de diciembre de 2023
Servicios - 607192-2019
Países Bajos-Haarlem: Servicios complementarios para el transporte terrestre
2019/S 246-607192
Corrigenda
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Marktconsultatie en aanbesteding iDiensten in het kader van het programma iCentrale
II.1.2)Código CPV principal
63710000 Servicios complementarios para el transporte terrestre
II.1.4)Breve descripción:
Decentrale overheden voeren centrale bediening uit: het bewaken en bedienen van tunnels, bruggen en sluizen, het uitvoeren van verkeersmanagement, stadstoezicht en -beheer (cameratoezicht), parkeren en crowd- en eventmanagement. Dat kan effectiever en efficiënter als taken slim worden gecombineerd en geïntegreerd en/of de uitvoering meer aan private partijen wordt overgedragen waar dat kan. De afgelopen jaren hebben publiek-private partijen met betrokkenheid van het ministerie van IenW een samenhangend pakket van 19 iDiensten ontwikkeld. De marktconsultatiefase is afgerond met de publicatie van de eindrapportage. PNH initieert met deze aankondiging, als penvoerder van het landelijke programma iCentrale, de aanbestedingsfase. De te sluiten raamovereenkomsten voor de 19 percelen worden, namens en ten behoeve van, de deelnemende DCO’s (provincies Noord-Holland, Flevoland, Overijssel en Utrecht en gemeenten Almere, Leiden, Deventer, Dordrecht en Zwolle) afgesloten.