II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-15.
Nuorodos numeris: 701903651
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
II.2.1)Pavadinimas:
Zawory redukcyjno-przelewowe
Pirkimo dalies Nr.: 14
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 17
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 18
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 19
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 20
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903651
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
Bloki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory zwrotne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawór wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory odcinające wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory przelewowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Zawór szczątkowy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Przełącznik obiegu wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Filtry wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 14
Zawory redukcyjno-przelewowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Wskaźniki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Zawór zwrotny pojedynczy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
Zawór iglicowy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Zawór zwrotny podwójny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
Zespół bloku zaworowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Blok zaworowy pojedynczy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.