II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łańcuchów technicznych ogniwowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 287-8
Nuorodos numeris: 701903678/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44540000 Grandinė
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.01.2004r.Prrawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2018r. poz.1986 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łańcuchów gospodarczych ogniwowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.nr. grupy 287-9. Przedmiot zamówienia podzielono na 9 zadań - zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno -użytkowe określono w SIWZ .
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
ŁAŃCUCH TECHNICZNY NIEKALIBROWANY OGNIWO DŁUGIE wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44540000 Grandinė
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
ŁAŃCUCH TECHNICZNY NIEKALIBROWANY OGNIWO DŁUGIE wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
ŁAŃCUCH TECHNICZNY KALIBROWANY OGNIWO KRÓTKIE wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 5
ŁAŃCUCH TECHNICZNY KALIBROWANY OGNIWO KRÓTKIE wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 6
ŁAŃCUCH OGNIWOWY KALIBROWANY DO PODWIESZANIA I TRANSPORTU wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 7
ŁAŃCUCH OGNIWOWY KALIBROWANY DO PODWIESZANIA I TRANSPORTU wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 8
Pirkimo dalies Nr.: 9
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903678/01
II.1.2)Główny kod CPV44540000 Łańcuch
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44540000 Łańcuch
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9