II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych – Patentus dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 292-10-07.
Numer referencyjny: 701902805
II.1.2)Główny kod CPV42419800 Części przenośników
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów Ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych – Patentus dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42419800 Części przenośników
II.2.4)Opis zamówienia:
Łącznik zewnętrzny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Śruba młotkowa wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:
Kadłub napędowy wzmocniony
Część nr: 3
Kadłub napędowy wzmocniony wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Wieszak trasy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Łącznik segmentów trasy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Łącznik sekcji uniwersalny
Część nr: 6
Łącznik sekcji uniwersalny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Wał jednostronny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Segment dołączny napędu wysypowego
Część nr: 8
Segment dołączny napędu wysypowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Obudowa sprzęgła wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Wyrzutnik łańcucha wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zespół wału napędu zwrotnego
Część nr: 11
Zespół wału napędu zwrotnego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zespół wału napędu wysypowego
Część nr: 12
Zespół wału napędu wysypowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Wyrzutnik łańcucha napędu wysypowego
Część nr: 13
Wyrzutnik łańcucha napędu wysypowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Płyta wyrzutnika napędu wysypowego
Część nr: 14
Płyta wyrzutnika napędu wysypowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Ostroga rynny dołącznej wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Wyrzutnik łańcucha napędu zwrotnego
Część nr: 16
Wyrzutnik łańcucha napędu zwrotnego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Płyta wyrzutnika napędu zwrotnego
Część nr: 17
Płyta wyrzutnika napędu zwrotnego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Łącznik prowadnicy kabla wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Łącznik belki układu przesuwnego
Część nr: 19
Łącznik belki układu przesuwnego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Ostrogorynna liniowa wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
Ostrogorynna rewizyjna wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
Prowadnica kabla wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Sworzeń Eicotrack z zabezpieczeniem
Część nr: 23
Sworzeń Eicotrack z zabezpieczeniem wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Pozostałe części zamienne
Część nr: 24
Pozostałe części zamienne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 607528-2019
Polska-Katowice: Części przenośników
2019/S 246-607528
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
II.1.2)Główny kod CPV
42419800 Części przenośników
II.1.6)Informacje o częściach
Łącznik zewnętrzny
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
Śruba młotkowa
Część nr: 2
Wieszak trasy
Część nr: 4
Łącznik segmentów trasy
Część nr: 5
Wał jednostronny
Część nr: 7
Obudowa sprzęgła
Część nr: 9
Wyrzutnik łańcucha
Część nr: 10
Ostroga rynny dołącznej
Część nr: 15
Łącznik prowadnicy kabla
Część nr: 18
Ostrogorynna liniowa
Część nr: 20
Ostrogorynna rewizyjna
Część nr: 21
Prowadnica kabla
Część nr: 22