Skelbimas apie projekto konkursą
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Lietuvos banko pastatų Žirmūnų g. 151, Vilniuje, rekonstravimo tarptautinis atviras projekto konkursas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71230000 Architektūros projektų konkursų organizavimas
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Konkurso tikslas – išrinkti geriausią projektą Lietuvos banko rekonstruojamų pastatų komplekso Žirmūnų g. 151, Vilniuje, statybai.