We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
DOSTAWY MASEK Z FILTREM FFP2 I FFP3
Numer referencyjny: WSZSL/FZ-71/21
II.1.2)Główny kod CPV
18143000 Akcesoria ochronne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków ochrony osobistej szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). Przedmiot zamówienia został pogrupowany w 2 niżej wymienione Części.
Część 1 - Maski z filtrem FFP2,
Część 2 – Maski z filtrem FFP3,
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Maski z filtrem FFP2
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
18143000 Akcesoria ochronne - LA23
II.2.4)Opis zamówienia:
Zamawiający wymaga, by:
1) oferowany asortyment był wyrobem medycznym i spełniał warunki dopuszczenia do obrotu zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych z dnia 20 maja 2010 r;
2) oferowany przedmiot zamówienia winien odpowiadać opisowi znajdującemu się w Załączniku 2A do SWZ;
3) opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ.
Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia - wymaga dostarczenia środków ochrony osobistej o ściśle określonych parametrach jakościowych – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art.246 ust. 2 uPzp
Maski z filtrem FFP3
Część nr: 2