Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 608044-2020
Hongrie-Paks: Services de développement de logiciels personnalisés
2020/S 245-608044
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Treasury Inforex rendszer fejlesztése
Numéro de référence: EKR000940052020
II.1.2)Code CPV principal
72230000 Services de développement de logiciels personnalisés
II.1.4)Description succincte:
A jelen közbeszerzési eljárás célja, hogy az MVMI Zrt. Treasury rendszerével kapcsolatosan felmerülő üzleti igények (új funkciók, folyamatok, meglévő funkciók, folyamatok módosítása) megvalósítását a jelen eljárás során nyertes Ajánlattevővel kötött Keretmegállapodás keretében a nyertes Ajánlattevő közreműködésével végrehajtsa.
Ajánlattevőnek az alább részletezett szolgáltatásokat kell nyújtania a keretmegállapodás időtartama alatt megrendelések alapján:
– Inforex rendszerekkel kapcsolatos fejlesztések, módosítások megvalósítása eseti, feladatonkénti lehívás és erőforrás elszámolás alapján,
– Az egyes fejlesztések elvégzését követően az új modulok használatával kapcsolatos oktatások a fejlesztés jellegétől függően 4 óra és 10 nap közötti időtartamban, 2–20 fős csoportokban.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
.NET környezetben, MS SQL adatbázison készült treasury Inforex rendszerrel kapcsolatos fejlesztések, módosítások megvalósítása eseti, feladatonkénti lehívás és erőforrás elszámolás alapján.
Fejlesztési feladatok:
– Kereskedési tevékenységhez és az ügyletkötésre vonatkozó megbízásokhoz kötődő funkcionalitások
– Kockázatkezelési funkcionalitások
– Likviditástervezési és likviditáskezelési funkcionalitások
– Back office, elszámolási és számviteli funkcionalitások
– Új üzleti folyamatok alkalmazásba történő beépítéséhez szükséges modulok fejlesztése
Ajánlatkérő esetileg jelzi az Inforex rendszer kapcsán a fejlesztési, módosítási igényét az Ajánlattevőnek, akinek kötelessége ezt követően szakembert biztosítania a fejlesztési igényspecifikáció és a feladatkiadó lap elkészítésére.
A keretmegállapodás második részében az egyedi szerződések megkötésére a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerint kerülhet sor.
Ajánlatkérő rögzíti, hogy a keretmegállapodásban előirányozott teljes mennyiséget a nettó 245 000 000 HUF mértékű keretösszeg (a továbbiakban: keretösszeg) jelenti.
Kizárólag az MVMI Zrt. ajánlatkérő jogosult a keretmegállapodásban részes ajánlattevővel szerződést kötni.
Ajánlattevőnek a fejlesztések, módosítások elvégzése során, valamint a leszállítandó dokumentáció tekintetében az MVMI Zrt. BSZ-703 számú Megoldás fejlesztési belső szabályzatában foglaltakat kell alkalmaznia. A szabályzat kivonatát Ajánlatkérő a szerződéskötéskor bocsátja az Ajánlattevő rendelkezésére.
Az elvégzendő feladatok részletes leírását a Közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki leírás tartalmazza.