Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Zlepšenie materiálno-technického vybavenia odborných učební a dielní“ - SOŠ Šurany
Referenznummer der Bekanntmachung: 07181/2021/VOaKI
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39162200 Lehrmittel und -geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je nákup IKT, kovoobrábacích strojov a didaktických prístrojov do dielní a odborných učební pre SOŠ technickú Šurany, ktorý pozostáva z nákupu nových zariadení vrátane ich dodávky, montáže, zaškolenia obsluhy, likvidácie odpadov a záručného servisu.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií je uvedené v časti "B.1 Opis predmetu obstarávania" pre každú časť predmetu zákazky.