A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
3.1. A Felek a Szerződés II.1. pontját közös megegyezéssel az alábbiak szerint módosítják.
3.2. A Felek a Szerződés VI.1. pontját közös megegyezéssel az alábbiak szerint módosítják.
3.3. A Felek a Szerződés VI.5. pontját közös megegyezéssel az alábbiak szerint módosítják.
A Tervezőt megillető Díj (Tervezési Díj,a továbbiakban: „Díj”) az egyes feladatok tekintetében az alábbiak szerint alakul:
A. Tervezési feladatok