Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Europees openbare SAS-procedure ten behoeve van Algemene Voorziening Ambulante Jeugdhulp
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
II.1.4)Korte beschrijving:
Veendam start een Europees openbare SAS-procedure ten behoeve van Algemene Voorziening Ambulante Jeugdhulp. Hierbij gelooft de gemeente Veendam in een opgavegerichte aanpak, waarbij een beperkt aantal jeugdhulpaanbieders met complementair aanbod door intensieve, inhoudelijke samenwerking nieuwe resultaten bereikt voor inwoners, vanuit een eigen verantwoordelijkheid, maar met wederzijdse afhankelijkheden. Dit wordt ook wel de Pact-aanpak. De gemeente Veendam streeft naar de ingangsdatum 1 oktober 2022 voor deze overeenkomst.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)85310000 Maatschappelijke diensten
85320000 Sociale diensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De Groninger gemeente hebben besloten om de omslag te maken naar een inkoop waar de menselijke maat leidend is en waar de jeugdige centraal staat. Hieruit volgt dat de gemeente Veendam kiest voor een hybride inkoopmethodiek. Hoog specialistische jeugdhulp en een sterk gewijzigde Open House verloopt regionaal via de RIGG. Hierbij fungeert het Open House als achterwacht van een lokaal ontwikkelde eigen samenwerkingsvorm van de gemeente Veendam. Veendam gelooft in opgavegerichte aanpak, waarbij een beperkt aantal jeugdhulpaanbieders met complementair aanbod door intensieve, inhoudelijke samenwerking nieuwe resultaten bereikt voor inwoners, vanuit een eigen verantwoordelijkheid, maar met wederzijdse afhankelijkheden. Dit wordt ook wel de Pact-aanpak genoemd.