Szolgáltatások - 608874-2021
Submission deadline has been amended by:  636209-2021
Magyarország-Budapest: Nem menetrendszerű utasszállítás
2021/S 231-608874
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Autóbuszos gyermekszállítási feladatok
Hivatkozási szám: EKR001497892021
II.1.2)Fő CPV-kód
60140000 Nem menetrendszerű utasszállítás
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Magyar Úszó Szövetség Úszó Nemzet Programjának szakmai megvalósításához kapcsolódó belföldi csoportos gyermekszállítás biztosítása a Magyar Úszó Szövetség részére ún. Úszónemzet Program részeként megvalósuló, „Minden gyermek tanuljon meg úszni!” alprogram részeként. A tervezett közbeszerzés tárgya: Magyarország teljes területén, minden megyében, különböző helyszíneken egyes oktatási intézményekből kell biztosítani a gyermekek szállítását az adott településen lévő tanuszodához és vissza azzal, hogy a tanuszoda és az oktatási intézmény távolsága max 20 km, az autóbuszok átlagos napi futása kb. 75 km. Az oktatási intézmény és a helyi tanuszoda épülete között előre egyeztetett, megadott menetrend szerinti időpontokban, tanítási napokon, 07:30 és 16:00 óra között előre megadott menetrendek alapján kell teljesíteni a szolgáltatást az egyes tanévi félévekre vagy teljes tanévekre megadott megrendelések/egyedi szerződések alapján.
A helyszínek, intézmények, a tanulók és kísérők létszáma, a menetrendek, útvonalak, szükséges autóbusz mennyiségek a keretmegállapodás alapján kiadott közvetlen megrendelések vagy írásbeli konzultációk során kerülnek konkrét meghatározásra. Megrendelő a szolgáltatást tervezetten egy oktatási félévhez vagy egy teljes oktatási tanévhez kapcsolódóan rendeli meg.
Ajánlatkérő az eljárás jelen szakaszában a tanévenkénti tervezett adatokat adja meg, azzal, hogy az egyes megrendelések, egyedi szerződések szerinti tényleges adatok ettől eltérőek lehetnek, ezen adatok kizárólag a megfelelő ajánlattétel elősegítését szolgálják:
Tervezett településszám és szállítandó létszám:
2022. 02 - 2022. 06.: 20 település (kb. 17 600 fő)
2022. 09. - 2023. 06.: 46 település (kb. 44 800 fő)
2023. 09. - 2024. 06.: 76 település (kb. 79 200 fő)
2024. 09. - 2025. 06.: 106 település (kb. 115 200 fő)
Szállítójárművek tervezett mennyisége:
2022. 02. - 2022. 06.:
nagybusz: 15-20
midibusz: 15-20
kisbusz: 45-50
2022. 09. - 2023. 06.:
nagybusz: 37-50
midibusz: 37-50
kisbusz: 100-125
2023. 09. - 2024. 06.:
nagybusz: 60-80
midibusz: 60-80
kisbusz: 160-200
2024. 09. - 2025. 06.:
nagybusz: 80-106
midibusz: 80-106
kisbusz: 212-265
A részletes leírást a műszaki leírás tartalmazza.
Keretösszeg: nettó 16 700 000 000 Ft