Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Bieżące utrzymanie i konserwację obiektów przepompowni wód deszczowych na terenie miasta Sosnowca.
Numer referencyjny: WZP.271.1.27.2021.UM
II.1.2)Główny kod CPV90480000 Usługi gospodarki ściekowej
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiot zamówienia obejmuje bieżące utrzymanie i konserwację obiektów przepompowni wód deszczowych na terenie miasta Sosnowca.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45232431 Przepompownie wody odpadowej
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje bieżące utrzymanie i konserwację obiektów przepompowni wód deszczowych na terenie miasta Sosnowca.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: „SOPZ”) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ wraz z Wykazem obiektów objętych usługą i specyfikacją techniczną - Załącznik nr 3a do SWZ.