Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Хармонизиране на качеството и акредитирането в Африканската инициатива за висше образование (HAQAA3)
Референтен номер: EAC/2022/OP/0005
II.1.2)Основен CPV код73200000 Консултантски услуги, свързани с научни изследвания и експериментални разработки
II.1.4)Кратко описание:
Провеждане на третата фаза на инициативата за хармонизиране, качество и акредитиране с цел подобряване на качеството и хармонизирането на африканското висше образование и подкрепа на годността за наемане на студентите и мобилността в континента докато се подобрява осигуряването на качеството и релевантността на висшето образование в Африка и признаването и прозрачността на квалификациите.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 10 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове73200000 Консултантски услуги, свързани с научни изследвания и експериментални разработки
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Гарантиране на качеството и акредитиране в Африканската инициатива за висше образование (HAQAA3).
Služby - 609325-2022
Belgie-Brusel: Harmonizace, zajištění kvality a akreditace v rámci iniciativy zaměřené na vysokoškolské vzdělávání v Africe (HAQAA3)
2022/S 212-609325
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Harmonizace, zajištění kvality a akreditace v rámci iniciativy zaměřené na vysokoškolské vzdělávání v Africe (HAQAA3)
Spisové číslo: EAC/2022/OP/0005
II.1.2)Hlavní kód CPV
73200000 Poradenství v oblasti výzkumu a vývoje
II.1.4)Stručný popis:
Provedení třetí etapy iniciativy „Harmonizace, zajištění kvality a akreditace“ s cílem zlepšit kvalitu vysokoškolského vzdělávání v Africe a jeho harmonizaci a podpořit zaměstnatelnost a mobilitu studentů v rámci celého kontinentu a zároveň zlepšit zajišťování kvality a důležitost vysokoškolského vzdělávání v Africe a uznávání kvalifikací a jejich transparentnost.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 10 000 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Harmonizace, zajištění kvality a akreditace v rámci iniciativy zaměřené na vysokoškolské vzdělávání v Africe (HAQAA3).
Usługi - 609325-2022
Belgia-Bruksela: Inicjatywa na rzecz harmonizacji, zapewnienia jakości i akredytacji w afrykańskim szkolnictwie wyższym (HAQAA3)
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Inicjatywa na rzecz harmonizacji, zapewnienia jakości i akredytacji w afrykańskim szkolnictwie wyższym (HAQAA3)
Numer referencyjny: EAC/2022/OP/0005
II.1.2)Główny kod CPV
73200000 Usługi doradcze w zakresie badań i rozwoju
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest 3. etap inicjatywy „Harmonizacja, jakość i akredytacja” w celu poprawy jakości i harmonizacji szkolnictwa wyższego w Afryce oraz poprawa zatrudnialności i mobilności studentów na całym kontynencie, przy jednoczesnej poprawie zapewnienia jakości i stosowności szkolnictwa wyższego w Afryce oraz uznawalności i przejrzystości kwalifikacji.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 10 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Inicjatywa na rzecz harmonizacji, zapewnienia jakości i akredytacji w afrykańskim szkolnictwie wyższym (HAQAA3).