Bauleistung - 609463-2022
Submission deadline has been amended by:  50798-2023
Polen-Katowice: Bauarbeiten
2022/S 213-609463
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
PRZEBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 928 NA ODCINKU OD DK 44 DO SKRZYŻOWANIA Z DK 1.
Referenznummer der Bekanntmachung: WI-K/PN/220923/1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dokumentacja projektowa obejmuje podział na następujące odcinki drogi:
• etap I: Mikołów – Wyry – od km 0+053 do km 5+069,
• etap II: Wyry – Gostyń – od km 5+100 do km 13+028 – odcinek dofinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład,
• etap III: Gostyń – Kobiór – od km 13+477 do km 15+441.
Przewiduje się kompleksową przebudowę drogi w sposób pozwalający na doprowadzenie drogi do wymaganych przez Zamawiającego oraz przez warunki techniczne parametrów technicznych. Projekt obejmuje również kompleksową przebudowę systemu odwodnienia, który z uwagi na budowę chodników, ciągów pieszo – rowerowych, ścieżek rowerowych ulegnie modyfikacji. Konstrukcja jezdni zostanie dostosowana do wymagań nośności 115kN/oś.
Szczegóły zadania opisane zostały w przedmiarze robót oraz w dokumentach zamówienia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen
45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen
45231221 Bau von Gasversorgungsleitungen
45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
45232210 Bauarbeiten für Freileitungen
45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze
32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung
32562000 Glasfaserkabel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: