Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sundabakki, dredging and land reclamation 2022
Numer referencyjny: 21-132
II.1.2)Główny kod CPV45252124 Przepompowywanie
II.1.4)Krótki opis:
The Port of Ísafjörður and the The Port of Súðavík requests tenders for the project „Sundabakki, dredging and land reclamation 2022“.