Lieferungen - 610085-2022
Tschechien-Prag: Netzwerke
2022/S 213-610085
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DNS na nákup aktivních prvků datových sítí
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
32400000 Netzwerke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS je dodávka aktivních prvků datových sítí dle zadavatelem stanovené specifikace v rámci dílčí veřejné zakázky včetně dopravy na místa plnění určená zadavatelem a ekologické likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 299 900 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: