Hivatalos név Kaposvári Rét Utcai Központi Óvoda
Székhely 7400 Kaposvár, Rét utca 4.
Hivatalos név Kaposvári Tar Csatár Központi Óvoda
Székhely 7400 Kaposvár, Pécsi utca 1.
2. Ajánlattevő
Cég neve: ALTEO Energiakereskedő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Székhely: 1033 Budapest III. kerület Kórház utca 6-12.
Adószám: 23720448-2-41