Supplies - 61056-2019
Poland-Katowice: Stranded wire
2019/S 027-061056
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2019/S 020-044491)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa lin szybowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701902169
II.1.2)Main CPV code
44311000 Stranded wire
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa lin szybowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 16 zadań.