II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Raamovereenkomst levering dranken 2022-2026 voor het Lokaal Bestuur Zwevegem
Numéro de référence: ANK2021022
II.1.2)Code CPV principal15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
II.1.4)Description succincte:
Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst levering dranken 2022-2026 voor het Lokaal Bestuur Zwevegem .
Toelichting: Raamcontract voor levering van dranken en toebehoren voor het Lokaal Bestuur Zwevegem aan o.a. het Gemeentepunt, het woonzorgcentrum Sint-Amand en erfgoedsite Transfo voor de periode van 2022-2026.
Het Lokaal Bestuur Zwevegem wenst kwalitatieve zowel alcoholische als niet-alcoholische dranken aan te kopen. De bestellingen gebeuren op afroep.
In de prijsopgave zijn de courant bestelde artikelen tijdens de periode 2017-2019 vermeld. Deze lijst is niet limitatief.
De bestellingen worden afgeroepen aan de hand van de inventarislijst.
Er kunnen tevens artikelen besteld worden uit de catalogus van de leverancier. Op de catalogusprijzen kan de leverancier één globaal kortingspercentage geven of meerdere kortingspercentage(s) naar gelang het (soort) product geven.
Koffie, waterfonteinen en wijne...(zie opdrachtdocumenten)
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Perceel 1 : Levering dranken Lokaal Bestuur Zwevegem
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
15900000 Boissons, tabac et produits connexes
15980000 Boissons sans alcool
15982000 Boissons non alcoolisées
55400000 Services de débits de boissons
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionCritères énoncés ci-dessous
Critère de qualité - Nom: Duurzaamheid / Pondération: 20
Critère de qualité - Nom: Terbeschikkingstelling materialen voor dagelijks gebruik en voor activiteiten en evenementen / Pondération: 20
Coût - Nom: Prijs / Pondération: 60
Perceel 2 : Levering dranken Erfgoedsite Transfo
Lot nº: 2
Critère de qualité - Nom: Service / Pondération: 20
Critère de qualité - Nom: Kwaliteit specifiek wijnen / Pondération: 10
Coût - Nom: Prijs / Pondération: 50