Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
Reference number: 37224415/2021/6
II.1.2)Main CPV code15800000 Miscellaneous food products
II.1.4)Short description:
Produsele ce urmeaza a se achizitiona prin prezentul acord cadru de furnizarea de DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE sunt necesare pentru hrana pacientilor internati in spital .Autoritatea va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare in a 10 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor .Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)15800000 Miscellaneous food products
II.2.4)Description of the procurement:
croissant min 100 max 6000
napolitane min 600 max 15000
biscuiti cu crema eugenia min 600 max 15000
bomboane pom min 10 max 500
prajitura cu crma 35 gr min 50 max 6000
halva min 400 max 12000
rahat asortat min 50 max 2000
suc divese arome 500 ml min 50 max 4000
zahar tos min 800 max 25000
zahar vanilat min 500 max 14000
zahar farin min 50 max 2000
stafide min 5 max 500
II.2.1)Title:
Lot No: 4
peste congelat macrou min 500 max 11040
conserve de peste in sos tomat 200 gr min 1300 max 28000
conserve de peste in ulei 200 gr min 1300 max 28000
oua de consum min 10000 max 400000
snitel de soia min 50 max 500 kg
miez de nuca min 5 max 500
otet min 200 max 5000
margarina tartinabila 500 gr min 1200 max 25000
banane min 100 max 5000
lamai min 40 max 5000
portocale min 100 max 4000
sare fina min 50 max 4000
sare grunjoasa min 100 max 4000kg
ulei de gatit min 500 maxim 20000
apa minerala 2 l min 200 max 6000
bors proaspat 1 l min 800 max 25000
drojdie proaspata 500 gr min 20 max 1000
faina 000 min 700 max 22000
malai min 400 max 20160
gris 500 bgr min 200 max 6000
orez min 700 max 20160
macaroane min 200 max 7200
spaghete min 200 max 7200
paste fainoase 300 max 12000
masline negre fara samburi min 200 max 7000
pate vegetal 200 g min 800 max 25000
BOIA ARDEI 100GR-cant min 150 cant max 5000
BAZA PENTRU MANCARE 500 GR cant min-cant max 150 -3000 pac
bicarboant de sodiu 50 gr-cant min 50 cant max 1000 pac
cacao 100 g cant min 50 maxim 1200
ceai plante 50 gr min 800 max 23000
cimbru 8 g min 40 max 1200
piper macinat 17 g min 600 max 14400
scortisoara macinata 50 gr min 100 max 2000
esente diferite 25 ml min 500 max 15000
foi de dafin 100 gr min 50 max 3600
praf de copt 10 gr min 100 max 3000