Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa maszyny śnieżnej (ratraka) do przygotowania tras narciarskich
II.1.2)Główny kod CPV34144000 Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej, nowej (rok produkcji 2022) maszyny śnieżnej dużej (ratraka) 300 – 330 kW do przygotowania tras narciarskich i wykonania toru SnowPark