Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rezerwacja i zakup biletów lotniczych na trasach międzynarodowych dla posłów, pracowników Kancelarii Sejmu oraz innych osób delegowanych przez Sejm i Kancelarie Sejmu za granicę
Referenznummer der Bekanntmachung: BIT.ZP.3021.43.2022.MS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 5 000 000.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest rezerwacja i zakup biletów lotniczych na trasach międzynarodowych dla posłów, pracowników Kancelarii Sejmu oraz innych osób delegowanych przez Sejm i Kancelarie Sejmu za granicę w terminie 2 lata od podpisania umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2023 r.